نمایندگی پردرامد

رویای یک شبه پولدار شدن همیشه از گذشته در ذهن انسان ها بوده و.همیشه به دنبال راهی بوده اند تا در کمترین زمان ممکن به درامد فوق العاده بالایی با کمترین میزان هزینه برسند.

نمایندگی پردرامد

اخذ نمایندگی پر درامد هم همیشه یکی از این راه ها بوده

با صبر و شکیبایی به راحتی با ساخت زیر ساخت ها در کمتر از یکسال می توانید به درآمد های بالا از نمایندگی های پر درامد برسید.

یکی از این نمایندگی های پر درامد نمایندگی تاکسی های آنلاین هست.در این مورد از نمایندگی ها شما با تنها جذب راننده و تبلیغات برای جذب مسافر خیلی سریع می توانید. به درامد های بالای 20 میلیون تومان حتی در شهرستان ها دست پیدا کنید

در کلانشهر ها میتواند این رقم تا بالای 100 میلیون در ماه هم برسد.

چه نکاتی را باید برای نمایندگی پر درامد تاکسی انلاین در نظر بگیریم؟

شرکتی را انتخاب کنیم که انواع سرویس تایپ را ساپورت کند.
سروییس تایپ به گزینه های سرویس دهی گفته میشود ، به عنوان مثال شرکت تاکسی انلاین بنت. کامل ترین سرویس تایپ تاکسی هارا در اختیار دارد که شامل موارد :

تاکسی سواری – تاکسی سواری ویژه بانوان – تاکسی برون شهری – تاکسی vip – ون – وانت – کامیون – پیک موتوری- موتور سواری می باشد.

شرکتی را انتخاب کنیم که مدام برنامه را بروزرسانی کند.

شرکتی را انتخاب کنیم که حداقل در 10 استان دارای دفاتر نمایندگی باشد.

شرکتی را انتخاب کنیم که پشتیبانی قوی و سریعی داشته باشد.

شرکتی را انتخاب کنیم که کمترین میزان کمیسیون را از رانندگان دریافت کند. مثلا شرکت تاکسی انلاین بنت با گرفتن تنها 6درصد کمیسیون از رانندگان کمترین میزان کمیسیون را دریافت میکند و این درحالی است که سایر شرکت ها از حداقل 12درصد شروع میشوند.

شرکتی را انتخاب کنیم که بیشترین خدمات را به رانندگان خود میدهد مثلا شرکت تاکسی انلاین بنت انواع خدمات درمانی – خدمات رفاهی – خدمات خودرویی – تسهیلات اموزشی و فرهنگی و تفریحی را بدون هیچ شرایط خاصی به سفیران خود میدهد.

شرکتی را انتخاب کنیم که اینده رانندگان را تضمین کند که شرکت تاکسی انلاین بنت با ایجاد طرح ویژه بازنشستگی در بازه زمانی 3 تا 5 سال با توجه به فعالیت رانندگان و همکاریشان می توانند مبلغی معادل حق بازنشستگی بصورت یکجا دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
ارتباط سریع و آسان
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در واتس آپ  ، پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید