درخواست افزایش درآمد

 اگر دلتان می‌خواهد با افزایش درآمد روند زندگی‌تان را بهبود ببخشید، تاکسی آنلاین بُنت به شما کمک میکند به خواسته خود دست پیدا کنید.

چنانچه دلتان می‌خواهد امسال افزایش درآمد داشته باشید و شرایط زندگی خود را تغییر دهید باید درعمل کرد خود تغییر ایجاد نمایید ما در اپلیکیشن بُنت برای افزایش در آمد رانندگان خود راهکارهای درنظر دارد که با همکاری شما و شرکت به راحتی به این درآمد ها دست پیدا میکنید.

«همه‌ی زندگی پول نیست، اما اهمیت پول چیزی شبیه اکسیژن است.»

فعالیت‌های درآمدزا و سودمند را در اولویت قرار بدهید حال این سوال ایجاد می شود این فعالیت ها را از کجا بیاموزیم و پیدا کنیم این کار را به دست متخصصین اقتصادی اپلیکیشن بُنت بسپارید تا افزایش در آمد را به شما نشان دهند طبق قانون پار‌تو، ۸۰ درصد رخدادها از ۲۰ درصد اتفاقات به وجود می‌آیند. به زبان ساده‌تر ۸۰ درصد درآمد شما از ۲۰ درصد فعالیت‌هایتان به دست می‌آید. به این ۲۰ درصد فکر کنید. کدام فعالیت‌های اقتصادی برای شما بیشترین درآمد را تولید می‌کند؟ اگر در مسیر کاری خوبی قرار گرفته‌اید، نگذارید چیزی در افزایش درآمدتان اختلال ایجاد کند.

وقت طلاست و ارزشش خیلی بیشتر از پول است. شاید بشود پولِ ازدست‌رفته را دوباره به گاوصندوق بازگرداند، اما زمان از دست رفته هیچ‌گاه باز نمی‌گردد. ارزش وقت را دست‌کم نگیرید همین الان اقدام کنید و فرم زیر را تکمیل کنید تا بزودی درآمد بیشتری بدست بیاورید و کار بیشتری انجام ندهید اپلیکیشن بُنت حامی رانندگان وفادار خود می باشد و همواره در تلاش برای بهبود و افزایش درآمد رانندگان خود می باشد

متقاضیان میتوانند جهت آشنایی بیشتر با نحوه افزایش درآمد فرم زیر را تکمیل نمایند.

کارشناس های ما اطلاعات شما را بررسی می نمایند و با شما تماس میگیرند

  • YYYY dot MM dot DD
فهرست
ارتباط سریع و آسان
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در واتس آپ  ، پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید